Внимание, ще се отвори в нов прозорец. ПДФПечатЕ-мейл

С Ъ О Б Щ Е Н И Е

 

От 06.02.2019 г. (сряда) ще се провеждат редовни учебни занятия, както следва:

I смяна (начало – 7.45 ч.) – V, VII, IX, X, XI и XII клас

II смяна (начало – 12.50 ч.) – VI и VIII клас

 

ВАЖНО!!!

Шестото национално състезание по английски език – „LONGMAN COMPETITION“ ще се проведе на 10.02.2019 г. /неделя/ от 09:00 ч.

 

 

 

Информираме Ви, че във връзка с прогресивно нарастващата заболеваемост от остри респираторни заболявания в област Пловдив директорът на Регионална здравна инспекция – Пловдив е издал предписание на основание чл.105, ал.5 от Закона за предучилищното и училищното образование за преустановяване на учебните занятия във всички училища на територията на област Пловдив считано на 04.02.2019 г.

 

 

ВАЖНО!!!

Уважаеми родители, 

Информираме Ви, че провеждането на общинския кръг на интердисциплинарна олимпиада "Знам и мога" за учениците от IV клас ще бъде на 07.02.2019 г. /четвъртък/ от 14.00 ч.. 

 

Уважаеми родители,

Информираме  Ви, че във връзка с преустановяване на учебния процес (на основание чл. 105/ал. 5 от ЗПУО и предписание № 30-5/20.01.2019 г. на директора на Регионална здравна инспекция – Пловдив), се отлага провеждането на:

- училищен кръг на олимпиада "Знам и мога" за учениците от IV клас;

- Шесто национално състезание по английски език – „LONGMAN COMPETITION“.

Допълнително ще бъдат обявени дати за провеждането им.

Грипната ваканция се удължава до 1-ви февруари (включително).

Учителите да са на работа на 28-ми (понеделник)!


Ръководството и колективът на СУ "Пейо Крачолов Яворов" приемат да изпълняват държавната и общинска политика за план-приема на училището във връзка с постепенното преминаване към едносменно обучение.

 

ВАЖНО!!!

Уважаеми родители, 

Информираме Ви, че провеждането на общинския кръг на интердисциплинарна олимпиада "Знам и мога" за учениците от IV клас остава на 26.01.2019 г. /събота/ от 9.00 ч..

В случай на удължаване на грипната ваканция, ще бъдете информирани своевременно за промяната на датата на състезанието.



ВАЖНО!!!

Във връзка с предписание с изх. № 11-4/21.01.2019 г. от д-р Ваня Танчева-Манчева, директор на Регионална здравна инспекция – Пловдив, на основание чл. 105, ал. 5 от Закона за предучилищното и училищното образование, се преустановяват учебните занятия във всички училища в област Пловдив, считано от 22.01.2019 г. до 25.01.2019 г. включително.

ИЗПИТИТЕ ЗА УЧЕНИЦИ НА САМОСТОЯТЕЛНА ФОРМА ЩЕ СЕ ПРОВЕЖДАТ, КАКТО СА ОПРЕДЕЛЕНИ В ГРАФИКА /БЕЗ ПРОМЯНА/!

 

 

 

 

На вниманието на всички участници в Шестото национално състезание по английски език, организирано от Pearson Longman!!!

Скъпи участници, състезанието ще се проведе на 27.01.2019 година ( неделя ) от 09:00 часа. За по-голямо улеснение ви прилагаме разпределение по кабинети,където всеки може да се открие и заеме навреме мястото си! Пожелаваме успех на всички ,които ще вземат участие в надпреварата!

51 кабинет

  1. DEYA NEDYALKOVA CHILIKOVA                 II
  2. MARTIN KRASTEV KANEV                            II
  3. MARTINA MIROSLAVOVA DINEVA           II
  4. SIMEON NIKOLAEV CHALAKOV                 II
  5. RAYA PETROVA MUTAFCHIEVA                 II
  6. VLADISLAV GORANOV PETROV                 II
  7. SOFIYA ELENOVA RADEVA                           II
  8. NIKOLA EMILOV PANDOV                            II
  9. MARTIN YORDANOV KAMBUROV              II
  10. MARINA STAYKOVA ANDREEVA                 II
  11. MILA KIRILOVA ILIEVA                                 III
  12. GABRIELA OGNYANOVA NESTOROVA    III
  13. DANIEL ATANASOV SIMEONOV                                III

 

50 кабинет

  1. DANIEL VASILEV VELKOV                          III
  2. KRISTIYAN BOYANOV PATEV                   III
  3. KRISTIYAN VASILEV VELKOV                      III
  4. LUBOMIR GEORGIEV TOMOV                   III
  5. PRESLAVA IVANOVA NIKOLOVA              III
  6. TEDY MARKOVA POPOVA                           III
  7. BOZHIDARA YORDANOVA ZASHEVA      III
  8. DANAYA VESELINOVA IVANOVA             III
  9. GEORGY ENEV GEORGIEV                           III
  10. MARIYA KRASIMIROVA BERBEROVA      III
  11. NADEZHDA GEORGIEVA STIVASAREVA III
  12. PATRISIYA KRASIMIROVA AVKATEVA    III
  13. RAIS IVAYLOVA IVANOVA                          III
  14. ALEXANDAR DENEV ASENEOV                 III
  15. STANISLAV DIMITROV NEDYALKOV        III
  16. YULIAN BORISOV TILEV                                III
  17. ANGEL STEFANOV MIHAYLOV                 III
  18. VICTORIYA ANGELOVA TANINA               III
  19. GEORGY  IVANOV BABACHEV                   III
  20. DENISLAV  BOYKOV CHOLAKOV               III
  21. NIKOL  ALEXANDROVA SEDLACHKOVA III
  22. HRISTO VASILEV APOSTOLOV                   III
  23. TEODOR TODOROV DIMITROV                 III
  24. DARINA IVANOVA HRISTOVA                   III
  25. MARINA MARINOVA TANEVA                  III

 

30 кабинет

  1. VALENTIN VALENTINOV STOYANOV      IV
  2. GEORGI KONSTANTINOV LUSHTEV        IV
  3. VALENTIN SOTIROV SHUTEV                   IV
  4. STANISLAV RANGELOV PAPAZOV           IV
  5. DANIEL ENCHEV MINE                              IV
  6. KRISTIAN IVANOV GEORGIEV                   IV
  7. ANDZHELA MARIO TODOROVA              IV
  8. RUMEN DIMITROV ANDONOV                 IV
  9. GABRIELA MIHAYLOVA CHOLAKOVA     IV
  10. ROSEN NIKOLAEV ANTONOV                    IV
  11. ELITSA DIMITROVA SELENSKA                   IV
  12. SELENA ALEXANDROVA POPOVA            IV
  13. RAYA ALEXANDROVA PAPOVA                 IV
  14. IVO DIMITROV BABINOV                            IV
  15. MARTIN ILINOV TOTKOV                            IV

32 кабинет

  1. PETAR VENTSISLAVOV ILIEV                   IV
  2. ANTON PEEV MARKOV                                             IV
  3. PETAR PETROV TOSHEV                            IV
  4. ANGEL YORDANOV STOICHEV                IV
  5. NIKOLA GEORGIEV ANDREEV                    IV
  6. ANDON TODOROV YOTOV                         IV
  7. ZAHARI IVANOV SHENTOV                       IV
  8. VALERIYA ILIEVA POCHILEEVA                  IV
  9. YORDAN TSVETANOV BOSHNAKOV      IV
  10. ANITA IVANOVA ATANASOVA               IV
  11. SILVIYA IVANOVA BOSEVA                         IV
  12. STEFAN STEFANOV KANEV                         IV
  13. PLAMEN MIROSLAVOV PAUNOV            IV
  14. RALITSA NIKOLAEVA GEORGIEVA           IV

36 кабинет

  1. IVAYLA RADOSTINOVA NIKOLOVA           V
  2. STEFANY VASILEVA STANCHEVA               V
  3. ELENA DILYANOVA NIKOLOVA                   V
  4. ANGEL TODOROV KRASTEV                         V
  5. GABRIELA BORISLAVOVA DZHAFEROVA                V
  6. BORIS VOLODIEV VALCHEV                           V
  7. GEORGY TIHOMIROV PHILIPOV                 V
  8. DENIS KONSTANTINOV PASHKULOV       V
  9. DANIEL VASILEV ZDRAVCHEV                     V
  10. LUBOMIR IVANOV BAHCHEVANSKY        V
  11. ALEXANDAR VASILEV TASEV                       V
  12. ALEXANDAR STOYCHEV KAROV                 V
  13. BOZHIDAR IVANOV BAHCHEVANSKY      V
  14. MANOL DIMITROV DASHEV                        V

 

42 кабинет

  1. VIKTORIYA DANAILOVA NEIKOVA            V
  2. MELISA HALIMOVA AHMEDOVA               V
  3. MARIYA GEORGIEVA AVREYSKA               V
  4. KALIN TANEV BONEV                                   V
  5. PRESLAVA OGNYANOVA PETROVA          V
  6. DIMITAR TSVETANOV TSVETANOV          V
  7. SVETLA ZHIVKOVA ZHEKOVA                      V
  8. YAVOR TODOROV GEROV                            V
  9. KRISTIAN KALOYANOV NIKOLOV              V
  10. KRISTINA STOILOVA STOYNOVA                               V
  11. DANIELA VIDOLOVA STANCHEVA             V
  12. ANNA DIMITROVA TRIFONOVA                                V
  13. MIHAIL ROSENOV KUTSEV                           V
  14. BELOSLAVA VLADIMIROVA HALKALIEVA               V
  15. ALEXANDAR EMILOV PANDOV                  V

 

33 кабинет

  1. GEORGY NIKOLAEV VELYAKOV                 VI
  2. GEORGY  KRASIMIROV TODOROV           VI
  3. NIYA NIKOLAEVA KRASHKOVA                 VI
  4. MIHAELA MIHAILOVA ILIEVA                    VI
  5. IVELINA PLAMENOVA RASHKOVA          VI
  6. IVAYLA NIKOLAEVA ILIEVA                         VI
  7. YANISLAV YANKOV IVANOV                      VI
  8. IVAYLO NIKOLAEV CHALAKOV                  VI
  9. EMANUIL TODOROV DELCHEV                 VI
  10. ZLATKO TODOROV TODOROV                   VI
  11. VASIL STEFANOV SHTERINSKI                   VI
  12. TEODOR EMILIYANOV GEORGIEV            VI
  13. BOGDAN KIRILOV ILIEV                               VI

 

35 кабинет

  1. ILIYA DANIELOV PRAZOV                            VI
  2. IVAN ILIEV BRASHNAROV                           VI
  3. SVETLOZAR NEDELCHEV NEDELCHEV     VI
  4. NIKOLETA DIMITROVA STOYKOVA          VI
  5. ALEXANDAR IVAYLOV CHKALEV               VI
  6. ANTON STOYANOV KOSTADINOV           VI
  7. VIKTORIYA DIMITROVA STOEVA              VI
  8. VIKTORIYA RANGELOVA STOYCHEVA    VI
  9. RALITSA KAMENOVA KOSTADINOVA    VI
  10. DIMITAR VASKOV BOGDANOV                                VI
  11. DANIELA DIMITROVA GARKOVA             VI
  12. VIOLETA BOYKOVA TODOROVA               VI
  13. STANIMIRA VASILEVA PEEVA                    VI

 

52 кабинет

  1. KRISTINA VENCISLAVOVA GAROVA           VI
  2. BOZHIDAR KRASIMIROV GENDUZOV         VI
  3. IVAN YORDANOV ELENOV                              VI
  4. NIKOL IVANOVA SOTIROVA                           VI
  5. RAYA GEORGIEVA ARABADZHIEVA             VI
  6. ANNA-MARIYA KALOYANOVA KOSTOVA  VII
  7. VIKTOR ALEXANDROV PETKOV                      VI
  8. ANNA-MARIA IVOVA BONEVA                      VI
  9. TEODOR VLADIMIROV TENEV                        VI
  10. DANIEL PANTELEEV PANDOV                       VI
  11. ZLATOMIRA DIMITROVA DIMITROVA         VI
  12. LUBOMIR MLADENOV KICHEV                       VI
  13. ALEXANDRA ALEXANDROVA RAYCHEVA    VI

34 кабинет

  1. PLAMENA GEORGIEVA TOSEVA                               VIII
  2. PEPA GEORGIEVA TODOROVA                               VIII
  3. MARIYA STEFANOVA ANDONOVA                          VIII
  4. MARTINA NIKOLAEVA PETLOVA                              VIII
  5. KALOYAN BORISLAVOV STOYANOV                     VIII
  6. IVAN TODOROV IVANOV                                          VIII
  7. NICKOLAY KRASIMIROV IVANOV                            VIII
  8. BOZHIDAR NICKOLAEV YANKOV                              VIII
  9. STANIMIR ROSENOV MADZHUROV                        VIII
  10. DIMITAR DIMITROV ANGELOV                              VIII