Внимание, ще се отвори в нов прозорец. ПДФПечатЕ-мейл

Откриването на учебната 2017/2018 година ще се започне в двора на училището в 9:00 часа

 

 

 

Важно!

 

На 20.09.2017 г. от 18:00 часа ще се проведе среща с родителите на учениците от 2, 3, 4, 5, 8, 9 клас.

 

Списък на учениците от 5-ти  клас  за учебната  2017/ 2018 година

5а                     Рая                   Георгиева          Арабаджиева

5а                     Михаела            Михаилова        Илиева

5а                     Кристиян           Стелиянов         Варсанов

5а                     Ради                 Николаев           Николов

5а                     Никол               Иванова            Сотирова

5а                     Георги               Николаев           Веляков

5а                     Ния                   Николаева         Кръшкова

5а                     Ванина              Петрова            Лесова

5а                     Радина              Стойнова          Георгиева

5а                     Иван                 Стелиянов         Варсанов

5а                     Павел                Николаев           Читалов

5а                     Кристина           Генчева             Ташева

5а                     Дафинка            Георгиева          Доганова

5а                     Мануел              Мартин             Бонев

5а                     Десислава          Динкова            Младенова

5а                     Георги               Красимиров       Тодоров

5а                     Ивелина            Пламенова        Рашкова

5а                     Спас                 Тодоров            Дараджански

5а                     Георги               Йонков              Донков

5а                     Ивайла              Николаева         Илиева

5б                    Янислав            Янков               Иванов

5б                    Анелия              Тодорова          Кирова

5б                    Теодор              Стефанов          Кичуков

5б                    Данайа              Стоилова          Нонова

5б                    Емануил            Тодоров            Делчев

5б                    Биляна              Стоилова          Нонова

5б                    Шенай               Вели                 Гюляб

5б                    Ани                   Николаева         Димитрова

5б                    Златан              Христов            Палийски

5б                    Ивайло              Николаев           Чалъков

5б                    Елена                Димитрова         Бешликова

5б                    Ема                   Йорданова         Ковачева

5б                    Екатерина          Бориславова      Делибашева

5б                    Християн           Георгиев           Георгиев

5б                    Дениз                Тихомирова       Иванова

5б                    Владислав         Денчев              Войнски

5б                    Ана-Мария         Георгиева          Станкова

5б                    Калина              Станимирова     Костадинова

5б                    Николета           Николаева         Димитрова

5б                    Златко               Тодоров            Тодоров

5б                    Кирил               Александров      Халачев

5б                    Венсан-             Бенджамин        Крушков

Александър

5б                    Чийдем              Айнур               Асанова

5б                    Ивона               Георгиева          Григорова

5в                     Богдан               Василев            Богданов

5в                     Анна-Мария       Ивова               Бонева

5в                     Гергана             Недева              Василева

5в                     Мария               Трендафилова   Бишурова

5в                     Мартин              Ивайлов            Костадинов

5в                     Атанас               Весков              Йорданов

5в                     Спас                 Георгиев           Георгиев

5в                     Леа                   Лоран               Кенеен

5в                     Алиса-Донатела  Анетова             Йорданова

5в                     Теодор              Владимиров       Тенев

5в                     Валентина         Валентинова      Маркова

5в                     Жак                   Димитров          Иванов

5в                     Бюшра               Рамадан            Алиосман

5в                     Любомир           Младенов          Кичев

5в                     Александра        Александрова     Райчева

5в                     Ния                   Тодорова          Йончева

5в                     Никола              Русинов            Делев

5в                     Златомира         Димитрова         Димитрова

5в                     Даниел              Пантелеев         Пандов

5в                     Виктор              Александров      Петков

5в                     Петко                Василев            Атанасов

5г                     Николета           Димитрова         Стойкова

5г                     Рангел               Иванов              Кузев

5г                     Галин                Николов            Златков

5г                     Иван                 Антонов            Иванов

5г                     Васил                Стефанов          Щерински

5г                     Фатме                Рамзие              Дъвкова

5г                     Елизавета          Дмитривна         Дмитриева

5г                     Елица               Стоянова           Спасова

5г                     Димитър            Валентинов       Стойчев

5г                     Боян                 Василев            Маргаритов

5г                     Илия                 Даниелов          Празов

5г                     Христиан           Танев                Софиев

5г                     Георги               Георгиев           Георгиев

5г                     Светлозар          Неделчев           Неделчев

5г                     Константин        Петков              Йоцов

5г                     Петя                  Рангелова          Тютюнджийска

5г                     Теодор              Емилиянов        Георгиев

5г                     Мария               Петкова             Шилева

5г                     Трифон             Трифонов         Нетов

5г                     Нивелин            Евгениев           Бекиров

5г                     Атанас               Илиев               Сиврийски

5г                     Виктория           Василева           Барболова

5г                     Анастасия          Мирославова     Алексиева

5д                     Кристина           Венциславова    Гарова

5д                     Борис               Божидаров         Бекиров

5д                     Иван                 Йорданов          Еленов

5д                     Крум                 Маринов           Теодосиев

5д                     Пламена            Димитрова         Ласкова

5д                     Виктория           Рангелова          Стойчева

5д                     Емилео             Стоянов            Макавеев

5д                     Румен               Благоев             Трифонов

5д                     Антон                Стоянов            Костадинов

5д                     Ина                   Георгиева          Кирова

5д                     Даниил              Олегович           Титов

5д                     Виктория           Димитрова         Стоева

5д                     Поля                 Милкова            Айлова

5д                     Божидар            Красимиров       Гендузов

5д                     Иван                 Илиев               Брашнаров

5д                     Виктор              Петков              Караджов

5д                     Никол               Николаева         Добрева

5д                     Даниела            Димитрова         Гъркова

5д                     Станимира         Василева           Пеева

5д                     Петя                  Радославова      Пенева

5д                     Александър        Ивайлов            Чкалев

5д                     Ралица              Каменова           Костадинова


Списък на учениците от 1 а клас за учебната  2017/2018 година

 

  1. Алекзандър Кърчев
  2. Анастасия Радкова
  3. Божидара Шиндрова
  4. Виктория Илиева
  5. Галя Драганова
  6. Деница Пейчева
  7. Дея Чиликова
  8. Димитър Димитров
  9. Димитър Петков

10.  Ива Борисова

11.  Йоана Дудулаки

12.  Йоана Иванова

13.  Йоана Константинова

14.  Йордан Илиев

15.  Мартин Камбуров

16.  Мартин Кънев

17.  Мартин Москов

18.  Никол Панекова

19.  Никол Станчева

20.  Павел Иванов

21.  Пламена Тодорова

22.  Сияна Трифонова

23.  Стела-Мария Тодорова

24.  Яни Генчев

 

Учители:  Ваня Иванова, Цонка Некезова

 

Списък на учениците от   1  б клас  за учебната  2017/ 2018 година

 

  1. Анна Къндева
  2. Ангел Ангелов
  3. Валери Павлов
  4. Васил Ташев
  5. Велислав Главчев
  6. Габриела Пеева
  7. Даная  Стоянова
  8. Евгения Панайотова
  9. Жанет Петрова

10.  Ивайла Петкова

11.  Илиян Гавраилов

12.  Константинос Митовски

13.  Красимир Балабанов

14.  Кристиана Ангелова

15.  Любомир Димитров

16.  Маргарита Христова

17.  Марина Андреева

18.  Мирослав Пискачев

19.  Нася Цокова

20.  Николета Чернева

21.  Симеон Чалъков

22.  Снежана Папазова

23.  Соня Котерова

 

Учители:Мариана Мишева, Александра Димитрова

 

Списък на учениците от 1  в клас за учебната 2017/ 2018 година

 

  1. Александър Нешевски
  2. Анджела Костадинова
  3. Антоанета Гозманова
  4. Атанас Дойчинов
  5. Атанас Тонов
  6. Виктория Григорова
  7. Владислав Петров
  8. Габриела Николова
  9. Дарина Стоянова

10.  Димитър Попов

11.  Калоян Палийски

12.  Катя Мишева

13.  Кристиян Гечков

14.  Лилия Леонова

15.  Мария Янкова

16.  Марин Кръстев

17.  Мартина Кръстева

18.  Мирослав Маслев

19.  Никола Кондов

20.  Никола Палийски

21.  Паола Карадонова

22.  Рая Мутафчиева

23.  Росен Атанасов

24.  Стефан Самоковлиев

 

Учители:Донка Денизова, Мариела Маринова

 

Списък на учениците от 1 г клас за учебната 2017/ 2018 година

 

  1. Александър Валентинов
  2. Алекс Николов
  3. Валентина Блажева
  4. Валери Папазов
  5. Виктор Савов
  6. Вяра Танакова
  7. Габриела Пърева
  8. Габриела Рам
  9. Георги Славов

10.  Даниела Таскова

11.  Даниил Турлак

12.  Дарина Иванова

13.  Екатерина Несторова

14.  Ивелин Ботев

15.  Милена Милчева

16.  Мустафа Алиев

17.  Нина Тошева

18.  Пламена Атанасова

19.  Пресиана Месева

20.  Рени Сотирова

21.  Самуил Йовчев

22.  Силвия Стойнова

23.  София Радева

 

Учители:Мирена Джонов,  Рени Журналова

 

 

ГРАФИК

НА ДЕЙНОСТИТЕ ПО ПРИЕМАНЕТО НА УЧЕНИЦИ

ЗА УЧЕБНАТА 2017-2018 г. СЛЕД ЗАВЪРШЕН VIII КЛАС  

ПОДАВАНЕ НА ДОКУМЕНТИ

ЗА УЧАСТИЕ ВЪВ ВТОРИ ЕТАП НА КЛАСИРАНЕ НА УЧЕНИЦИ

/11.07.2017 г./

ЗАПИСВАНЕ НА ПРИЕТИТЕ УЧЕНИЦИ НА ВТОРИ ЕТАП НА КЛАСИРАНЕ

/14.07.2017 г./

ПОДАВАНЕ НА ДОКУМЕНТИ

ЗА УЧАСТИЕ В ТРЕТИ ЕТАП НА КЛАСИРАНЕ НА УЧЕНИЦИ

/19.07.2017 г./

ЗАПИСВАНЕ НА ПРИЕТИТЕ УЧЕНИЦИ НА ТРЕТИ ЕТАП НА КЛАСИРАНЕ

/21.07.2017 г./

ПОПЪЛВАНЕ НА НЕЗАЕТИТЕ МЕСТА

СЛЕД ТРЕТИ ЕТАП НА КЛАСИРАНЕ И ЗАПИСВАНЕ

/от 27.07. до 01.09.2017 г./

РАБОТНО ВРЕМЕ

8.00 – 17.00 ч.

II ЕТАЖ – КАНЦЕЛАРИЯ